Zajmuję się podłączaniem kroplówek w domu Pacjenta. Przez czas podania kroplówki zawsze pozostaję przy Pacjencie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zabieg będzie wykonany zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako pielęgniarka dyplomowana, dlatego też moim Pacjentom zapewniam profesjonalną obsługę – wkłucie wenflonu do żyły, nawet w przypadku mało widocznych żył, oraz podanie kroplówki zgodnie z zaleceniami. Wykorzystuje w trakcie zabiegów jednorazowy sprzęt, dlatego też Pacjent ma pełne bezpieczeństwo.

Dojeżdżam do moich Pacjentów na terenie Częstochowy oraz okolicznych miejscowości – jeśli chcą Państwo skorzystać z moich usług, zapraszam do skontaktowania się ze mną.

Informacje dodatkowe

Kroplówki dożylne, czyli wlewy kroplowe dożylne lub infuzje dożylne to zabieg medyczny, który polega na podaniu płynów – leków, soli czy składników odżywczych, na przykład glukozy czy aminokwasów, drogą dożylną. Jest on stosowany wówczas, gdy konieczne jest podanie tych substancji przez dłuższy czas i w sposób rozcieńczony oraz kalibrowany.

Do wykonania kroplówki konieczne jest zastosowanie wenflonu, który najczęściej jest umieszczany w żyłach przedramienia, grzbietu dłoni lub też kostki przyśrodkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *